• Taze
UEETEK 3D Yazıcı Sökücü Aracı 3 inç Paslanmaz Çelik 3D Baskı Temizleme Aracı Geliştirilmiş Versiyonu, 8x2. 95x0. 4 inç (UxGxY)

UEETEK 3D Yazıcı Sökücü Aracı 3 inç Paslanmaz Çelik 3D Baskı Temizleme Aracı Geliştirilmiş Versiyonu, 8x2. 95x0. 4 inç (UxGxY)

Buyers rating:
₺ 0.33

Malların

Bu 3 D baskı temizleme aracı, baskıları baskıdan kolayca çıkarmanıza yardımcı olabilir bed.It ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir process.It güçlü ABS kolu ile kontrol etmek için rahat ve kaymaz ve sap ucunda halka bulunan herhangi bir kancaya asılması kolaydır.3 D yazıcı için mükemmel sökücü aracı.Isıl işlem görmüş yüksek kaliteli paslanmaz çelik.İyi esneklik ve yüksek sertlik.Rahat tutuş için ABS saplı üç perçin takviyesi ile tasarlanmıştır.Çok ince bıçakla iyi çalışın.Baskı yatağındaki baskıları kolayca çıkarmanıza yardımcı olur.Açıklamabu 3 D baskı temizleme aracı, baskıları baskıdan kolayca çıkarmanıza yardımcı olabilir bed.It ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir process.It güçlü ABS kolu ile kontrol etmek için rahat ve kaymaz ve sap ucunda halka bulunan herhangi bir kancaya asılması kolaydır.3 D yazıcı için mükemmel sökücü aracı.Özellikler-Renk : Resimlerde gösterilmiştir.- Malzeme : Paslanmaz çelik ve ABS.- Boyutu : Yaklaşık. 20x7.5x1 cm/ 8x2. 95x0. 4 inç (Uxgxy).- Isıl işlem görmüş yüksek kaliteli paslanmaz çelik.İyi esneklik ve yüksek sertlik.- Rahat tutuş için ABS saplı üç perçin takviyesi ile tasarlanmıştır.- Çok ince bıçakla iyi çalışın.Baskı yatağındaki baskıları kolayca çıkarmanıza yardımcı olur.Paket İçeriği1 x 3 D Yazıcı Sökücü Aracı 3 inç Paslanmaz Çelik 3 D Baskı Temizleme Aracı Geliştirilmiş Versiyonu.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz