• Taze
Puccy Anti mavi ışık temperli cam ekran koruyucu film ile uyumlu Lenovo IdeaPad Flex 550 15.6 (Sadece Aktif alan Kapağı)

Puccy Anti mavi ışık temperli cam ekran koruyucu film ile uyumlu Lenovo IdeaPad Flex 550 15.6 (Sadece Aktif alan Kapağı)

Buyers rating:
₺ 64.60

Malların

Koruyucu filmin tüm cihaz ekranını değil yalnızca Etkin Alanı kapladığını lütfen unutmayın. 9 H Sertlik günlük çizilmelere karşı etkili bir şekilde direnebilir.Tozsuz, kabarcıksız, tek tuşla süper kolay kurulum.Oleofobik Ekran Kaplaması, parmak izlerinden kaynaklanan ter ve yağ kalıntılarına karşı koruma sağlar.Orta kalınlık, ekranın her dokunuşa ve dokunuşa duyarlı olmasını sağlar.Koruyucu filmin tüm cihaz ekranını değil yalnızca Etkin Alanı kapladığını lütfen unutmayın. 9 H Sertlik günlük çizilmelere karşı etkili bir şekilde direnebilir.Tozsuz, kabarcıksız, tek tuşla süper kolay kurulum.Oleofobik Ekran Kaplaması, parmak izlerinden kaynaklanan ter ve yağ kalıntılarına karşı koruma sağlar.Orta kalınlık, ekranın her dokunuşa ve dokunuşa duyarlı olmasını sağlar.Soru-Cevap : Baloncuklar nasıl kaybolur?① Kabarcıklar tozsuz bir ortamda oluşturulursa, hava kabarcıklarına basmanız ve ekranın kenarına doğru hareket ettirmeniz yeterlidir.② Toz ortamında kabarcıklar oluşursa, lütfen koruyucuyu nazikçe soyun ve ardından tozu yapıştırmak ve yeniden takmak için ekli Toz emiciyi kullanın.Bu tekrar uygulanabilir mi?Kurulum sırasında ekran koruyucusu yeniden konumlandırılabilir ve siz tatmin olana kadar çıkarılabilir.Dikkat Gerektiren Hususlar ① Lütfen yapışkan yüzeye dokunmayın veya başka şeylerden etkilenmeyin.Herhangi bir toz varsa, kurulumdan önce tozu temizlemek için lütfen toz emici kullanın.② Yeniden uygulama hakkında, çok ince bir cam ürün olduğu için yırtılan parçalar toz alabilir, parmak izi bırakabilir, kenarları kıvrılabilir vb.Lütfen filmin tozlu olup olmadığına dikkat ettiğinizden emin olun, varsa kurulumdan önce tozu temizlemek için Toz emici kullanın. - İçindekiler 1. Ekran Koruyucu2. Kurulum Kılavuzu3. Kılavuz Etiket ve Toz emici4. Mikrofiber bez.

Karakterislikler

Ayrıca beğenebilirsiniz