• Taze
Dılwe RC Ön Alt Kol, 2 ADET Metal Ön Alt Kol Yükseltme Parçaları ile Uyumlu KYOSHO 4WD Optima 1/10 Off-Road Araç (Gümüş)

Dılwe RC Ön Alt Kol, 2 ADET Metal Ön Alt Kol Yükseltme Parçaları ile Uyumlu KYOSHO 4WD Optima 1/10 Off-Road Araç (Gümüş)

Buyers rating:
₺ 32.66

Malların

RC alt kol, ön alt kol bağlantı parçalarının daha dayanıklı olmasını sağlayan üstün kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme ve mükemmel işçilikle benimser.RC ön alt kol KYOSHO 4 WD Optima 1/10 RC Off-Road Araçlar için özel olarak tasarlanmıştır, anfd mükemmel bir aksesuardır.RC araba alt kolu iyi yapılmış ve güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve genel kapsamlı performansı iyileştirmeye yardımcı olabilir.Model arabanız için her zaman bir ön alt kol aksesuarı vardır ve bu aksesuar model arabanızı daha iyi dekore edebilir.Birden fazla renkte mevcuttur ve model aracınızın performansını artırmak için eski veya hasarlı orijinal parçaların yerini alabilir.RC alt kol, ön alt kol bağlantı parçalarının daha dayanıklı olmasını sağlayan üstün kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme ve mükemmel işçilikle benimser.RC ön alt kol KYOSHO 4 WD Optima 1/10 RC Off-Road Araçlar için özel olarak tasarlanmıştır, anfd mükemmel bir aksesuardır.RC araba alt kolu iyi yapılmış ve güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve genel kapsamlı performansı iyileştirmeye yardımcı olabilir.Model arabanız için her zaman bir ön alt kol aksesuarı vardır ve bu aksesuar model arabanızı daha iyi dekore edebilir.Birden fazla renkte mevcuttur ve model aracınızın performansını artırmak için eski veya hasarlı orijinal parçaların yerini alabilir.Şartname : Öğe türü : RC parçalarımalzeme : alüminyum alaşımrenk : mavi / kırmızı / sarı / gümüş (isteğe bağlı) Fitment : KYOSHO 4 WD Optima 1/10 RC Off-Road araç yükseltmeleri için Uygunürün boyutu : yaklaşık. 6.5x4. 2x0. 6 cm / 2. 6x1. 7x0. 2 inçpaket Listesi : 2 x Ön Alt Kol.

Karakterislikler

Item Type:
RC Parts
Material:
Aluminum Alloy
Colour:
Blue / Red / Yellow / Silver (Optional)
Fitment:
Fit for KYOSHO 4WD Optima 1/10 RC Off-Road Vehicle Upgrades
Product Size:
Approx. 6.5 x 4.2 x 0.6cm / 2.6 x 1.7 x 0.2in
Package List:
2 x Fron Lower Arm :

Ayrıca beğenebilirsiniz

Redcat Racing 02022 Ön Kol Tutucu
  • Taze
Nominal:

Redcat Racing 02022 Ön Kol Tutucu

Orijinal Redcat Racing Yedek parça # 02022 Redcat Racing araçlarınızla en iyi performansı elde etmek için yalnızca orijinal Redcat Racing Yedek parçalarını kullanın.Bunun modelini

₺ 3.33