• Taze
Viltro 24mm F1. 8 Lens, Geniş Diyafram,Z Dağı Tam Çerçeve ana Lens için Otomatik Odaklama ile Nikon Z5 Z50 Z6 Z6II Z7 Z7II

Viltro 24mm F1. 8 Lens, Geniş Diyafram,Z Dağı Tam Çerçeve ana Lens için Otomatik Odaklama ile Nikon Z5 Z50 Z6 Z6II Z7 Z7II

Buyers rating:
₺ 758.02

Malların

Yüksek Kaliteli Görüntü : Çok katmanlı kaplama teknolojisini kullanarak, sapmaları etkili bir şekilde telafi edebilen 3 ED lens, 3 yüksek refraktif lens, 2 asferik lens ve yüksek çözünürlüklü nanometre çok katmanlı kaplama dahil olmak üzere 9 grupta toplam 11 optik yapı içerir.ve yüksek kaliteli fotoğraflar elde edin.Otomatik Odaklama : Hassas pirinç süngü, sessiz motor ve elektronik diyafram odağı, konumu esnek ve doğru bir şekilde hareket ettirebilir ve otomatik ve doğru bir şekilde odaklanabilirsiniz.Geniş diyafram : Portreler, düğünler, manzaralar, gece sahneleri, mimari fotoğrafçılık ve diğer çekim ihtiyaçları için uygun F1. 8 maksimum diyafram.Z Dağı Lens : Nikon Z dağı kameralar için Özel olarak tasarlanmış, 24mm, lütfen satın almadan önce modeli onaylayın.Lens Koruması : Çıkarılabilir bir başlık ile, dağınık ışığın dağınık ışığını engelleyebilir, lensi bir dereceye kadar koruyabilir ve servis ömrünü uzatabilir.Şartname : Öğe türü : 24mm F1.8 Otomatik lensmalzeme : alüminyum alaşım + optik cammontaj : Z Montaj Yöntemi : Otomatik Çerçeve : Tam Çerçeve Uzunluk : Yaklaşık. 24mm / 0.9 inmaksimum diyafram : F1. 8 Minimum diyafram : F16 Lens Konfigürasyonu : 9 grupta 11 eleman Diyafram Bıçak sayısı : 9görüntüleme açısı : 84° Aralık : 0.3 m-∞ Sistem : Ultra hafif Dahili sistem Motor : + Kılavuz vida tipibüyütme : 0.1 kezfilter Çapı : yaklaşık. 55mm / 2.2 Renk : Resim Gösterildiği GibiaĞırlık : Yaklaşık. 622g / 21.9 ozuygulanabilir Modeller : Zfc Z5 Z50 Z6 Z7 Z6 II Z7 II kamera İçinna Sıl kullanılır : 1. Lensi takın : Lens üzerindeki montaj işaretini kameradaki aynı işaretle hizalayın, ardından lensi yerine takılana kadar saat yönünde çevirin (lensi takma ve çıkarma adımları için lütfen kamera kılavuzuna bakın).2. Lensi çıkarın : Kameradaki serbest bırakma düğmesini basılı tutun, lensi duruncaya kadar saat yönünün tersine çevirin, ardından lensi çıkarın, lensi çıkardıktan sonra, lensi ve elektrik kontaklarını çizmemek için lütfen lensin arka ucunu yukarı doğru yerleştirin.3. Lens kapağı : Lensi çıkarırken toz kapağının takılması gerekir.Toz kapağı üzerindeki montaj işaretini lens üzerindeki montaj işaretiyle hizalayın ve saat yönünün tersine çevirin.Çıkarırken saat yönünde çevirin.Paket Listesi : 1 x Lens1 x Hood (Yüklü)2 x Lens kapağı (Yüklü)1 x saklama Çantası1 x Manuel.

Karakterislikler

Item Type:
24mm F1.8 Auto  Lens
Material:
Aluminum Alloy + Optical Glass
Mount:
Z Mount
 Method:
Auto 
Frame:
Full Frame
 Length:
Approx. 24mm / 0.9in
Maximum Aperture:
F1.8
Minimum Aperture:
F16
Lens Configuration:
11 Elements in 9 Groups
Number of Aperture Blades:
9
Viewing Angle:
84°
 Range:
0.3m-∞
 System:
Ultra Lightweight Internal  System
 Motor:
  + Guide Screw Type
Magnification:
0.1 Times
Filter Diameter:
Approx. 55mm / 2.2in
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 622g / 21.9oz
Applicable Models:
for  Zfc Z5 Z50 Z6 Z7 Z6II Z7II Camera
How to Use:
1. Install the lens:
Align the mounting sign on the lens with the same sign on the camera, then turn the lens clockwise until it is installed in place (for the steps of installing and removing the lens, please refer to the camera manual).:
2. Remove the lens:
Press and hold the release button on the camera, turn the lens counterclockwise until it stops, then remove the lens, after removing the lens, please place the rear end of the lens upward to avoid scratching the lens and electrical contacts.:
3. Lens cover:
When removing the lens, the dust cap needs to be attached. Align the mounting sign on the dust cap with the mounting sign on the lens, and turn it counterclockwise. When removing it, turn it clockwise.:
Package List:
1 x Lens:
1 x Hood (Installed):
2 x Lens Cover (Installed):
1 x Storage Bag:
1 x Manual:

Ayrıca beğenebilirsiniz